KONUKLARINIZIN İHTİYAÇLARINA EŞSİZ ÇÖZÜMLER

NE SUNUYORUZ

Misafirlerinize tesislerinizin tüm hizmetlerinizi kullanma ve hedef kitlenize sorunsuz konukseverlik deneyimi sunabilmenin tadını çıkarın. Butler olarak müşterilerinize Otel, Rezidans, Restoran ve Cruise Geminizin tüm özelliklerini teknolojik bir ortamda sunma imkânı sağlıyoruz.
Butler, otel ve misafirleri arasındaki ilişkiyi güçlendirmek adına sunduğu çözümlerle konusunda liderdir. Yazılım çözümlerimiz, konuklarınıza göre kişiselleştirilebilir ve kendi deneyimlerini şekillendirebilmelerine olanak sağlar. Size, otelinizin tüm imkânlarını tek bir dokunuşla müşterilerinize sunabileceğiniz ve ticaretinizi hem maddi hem de duygusal tatmin olarak avantaja çevirebileceğiniz bir yol sunuyoruz. Butler yönetim araçları size paha biçilemez iş çözümleri ve çalışan etkinliği sunar. Tesisinizin tüm hizmetlerine, oda servisini ya da concierge’i aramaya gerek kalmadan Butler sistemi ile ulaşım sağlar.

TEMEL ÖZELLİKLER

keyfeaipad

Butler menünüzde yer alan her ürünü, renkli tablet sunumları ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ile daha önce hiç olmadığı kadar canlı bir şekilde sunmanızı sağlar. Butler’in karşılaştırmalı kataloglama sağlayan cazip menü öğeleri, müşterilerinizin daha önce hiç denemedikleri tatlara yönelmelerini sağlayacaktır. Ürün testi sırasında restoran müşterilerinin görsel açıdan zengin menülerden sipariş verme oranının, yalnızca metin içeren menülerden %20 daha fazla olduğu gözlemlenmiştir.

 • Yazılımda Tam Kontrol

  Hizmet ve ürünlerinizin yazılı ve görsel içeriklerini panel üzerinden anlık olarak güncelleyebilirsiniz

 • Sınırsız Seçenekler

  Kusursuz admin paneli ile sisteminizi her an geliştirebilirsiniz

 • 7/24 İletişim

  Paneliniz, tüm aygıtlar ile iletişimde kalmanızı sağlar

 • Promosyon ve Teklif Yönetimi

  Kahvaltı, yemek, içecek, sağlık hizmetleri, bellboy, çamaşır, uyandırma servisi gibi pek çok görselin yer ldığı menünüz ile müşterlerinizin taleplerini ve beklentilerini anlık yönetin

 • Kişiselleştirilebilir

  Tüm tasarım veiçerik otel konseptinize ve marka çizginize uygun bir halde taleplerinize göre eklenebilir, çıkarılabilir

 • Tam Kontrol

  Her odadabir Butler uygulaması ile konukarınızın yaşamını kolaylaştırın

 • Büyüme

  Butler kullanımı ile otel gelirinizi %10 ila %15 oranında artırabilirsiniz

 • Ziyafet Servisi

  Konferans, toplantı düğün, gala gibi organizasyonlarınızı Butler üzerinden tanıtın

BİZ KİMİZ?

Biz, konuk servisleri pazarına dijital çözümler sunan bir yazılım çözüm firmasıyız. Butler, kelime anlamı itibariyle ev sahibinin tüm ihtiyaçlarını hassasiyet ve ciddiyetle karşılayan baş uşak demektir. Aranan sağ kol, ev işlerini çekip çeviren, kişisel ihtiyaçlara koşan ve geleneksel ev kâhyalığını sürdüren kişi için kullanılır. Bugün ise Butler, Otel, Rezidans, Cruise Gemileri ve restoranlar için bu geleneksel fonksiyonları bugünün teknolojisine dönüştürerek her konuğa unutulmayacak bir deneyim yaratan bir sistemi temsil eder. Odalara yerleştirilen tabletlerle tüm hizmetleriniz en ideal ve çekici görsel içeriklerle her an konuklarınızın parmaklarının ucundadır. Hedefimiz, misafir dostu arayüzden yönetim paneli araçlarına kadar hizmetlerinizi geliştirecek teknolojik çözümleri size sunmak, operasyonel maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı artırmak, konuk memnuniyetinizi ve iletişiminizi e üst düzeye taşımaktır.

REFERANSLARIMIZ

BİZE ULAŞIN

Butler Technology & Software Solutions

Adres : Tavukçu Yolu Caddesi Tandoğanay SK. Tandoğanay Sitesi E Blok No:34 Yukarı Dudullu Ümraniye • Istanbul

Tel 0505 778 46 00

ABD Adres
3481 Lakeside Drive
Suite 1604
Atlanta/Georgia
Tel+1 (678) 557 14 44

E-Mail contact@butler.com.tr

Find us on: